Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 5 września 2018

Pastelove Warsztaty - edycja jesienna




Udało się!!! Mamy zaszczyt zaprosić Was na ostatnią w tym roku edycję "Pastelowych Warsztatów"!!! Tym razem spotkamy się z Wami jesienną, nastrojową porą... Nowy termin to 21.10.2018.
Poczytajcie więcej: https://pastelovekadry.com/rodzinna/warsztaty/

Warsztaty zostały przygotowane specjalnie dla Was, dla tych wszystkich, którzy tutaj zaglądają, którym bliski jest nasz pastelowy świat, którzy kochają światło, tak jak my. Zakres przekazywanej wiedzy został dopasowany do Waszych oczekiwań, powstał w oparciu o Wasze odpowiedzi oraz sugestie.
Podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem. Pomożemy Wam zarówno w kwestii sprzętu, ustawień aparatu, jak i doboru obiektywów. Opowiemy o pracy z modelem i trikach jakie stosujemy, o samym fotografowaniu, o tym jak "ujarzmić" światło i jak się z nim zaprzyjaźnić na dobre. Poruszymy kwestie biznesowe. 
Zdradzimy gdzie szukamy inspiracji.Opowiemy Wam jak przygotowujemy rekwizyty do sesji, gdzie polujemy na ciekawe zdobycze :).
Opowiemy o podstawach naszej obróbki. Będziemy razem pracować w programach graficznych, gdzie krok po kroku pokażemy Wam jak obrabiamy dany kadr. Oprócz tego dowiecie się jakie są nasze ulubione narzędzia i co dzięki nim można wyczarować. 
Podsumowując, odpowiemy na podstawowe pytanie, które padało z Waszych ust niejednokrotnie "jak zrobić pastelowe zdjęcie"? Zdradzimy nasze sekrety, przepisy na zaczarowane, bajkowe kadry. Pokażemy Wam naszą drogę od pomysłu na zdjęcie po gotową fotografię.
Mamy nadzieje, że spędzicie miło czas i pomożemy Wam w Waszej własnej drodze fotograficznej.
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego lub przez wiadomość prywatną  na fb.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz