Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Sesja ciążowa w górach

To był piękny wieczór pełen słońca i niezapomnianych widoków. Wieczór spędzony ze wspaniałymi przyszłymi rodzicami Natalią i Damianem, których mieliśmy już wcześniej okazję poznać w dniu ich ślubu :).
Czas rozszerzyć naszą ofertę o sesje plenerowe -  ciążowe oraz rodzinne w górach. Najpiękniej jest tam, gdzie trzeba dotrzeć pieszo :). Przy okazji wspólnego spaceru, wędrówki zaczerpnąć świeżego powietrza i podziwiać cudne, górskie panoramy... Już niebawem całkiem nowa oferta dla spragnionych górskich przyjemności, dla tych którym nie straszna jest przygoda i uwielbiają chodzić po górach tak jak my :).


1 komentarz:

  1. Piękne kadry! Uwielbiam tę grę kolorów z czerwoną sukienką - wygląda fantastycznie! :)

    OdpowiedzUsuń