Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

środa, 21 kwietnia 2010

Współpraca z magazynem " DOBRA MAMA" - fotografia ciążowa, sesje z brzuszkiem

Zapraszamy wszystkich, szczególnie przyszłych rodziców do lektury ogólnopolskiego magazynu "DOBRA MAMA", należącego do wydawnictwa " DOBRY DOM". Jego zawartość stanowi zbiór bardzo przydatnych artykułów, zasad i porad, których bez wątpienia pomogą każdej kobiecie w ciąży, oraz rodzicom wychowującym swe maleństwa.

Na łamach magazynu możecie obejrzeć również nasze prace, związane z tematyką macierzyństwa, które zostały użyte przy tworzeniu ostatnich numerów.

Szczególnie zapraszamy do lektury artykułu " TATA W CIĄŻY" - który porusza tematykę tatusiów oczekujących potomstwa... jak to wszystko wygląda od drugiej strony, jak na ciążę reagują przyszli ojcowie i w jaki sposób ją przeżywają tego dowiecie się z artykułu ;)Polecamy również artykuł "PEŁNIA KOBIECOŚCI" mówiący o temacie bardzo Nam bliskim, czyli o obecnie bardzo popularnych " sesjach ciążowych z brzuszkiem". Bez wątpienia warto zatrzymać te niesamowite momenty oczekiwania. Ukryty w brzuchu mały człowieczek nadaje Twojej sylwetce wspaniały kształt. Chwile te trwają tak krótko, dlaczego nie zachować ich na stałe... Czytając artykuł przyszłe mamy znajdą tam wszystkie niezbędne informacje o fotografii ciążowej, o akcie w fotografii,o tym jak przygotować się do sesji oraz kiedy najlepiej się na nią udać.Ponadto magazyn "DOBRA MAMA" zaprasza wszystkie przyszłe mamy do wzięcia udziału w konkursie "WESOŁY BRZUSZEK" - szczegóły w najbliższym numerze - zapraszamy do kiosków i do wzięcia udziału w konkursie!

5 komentarzy: