Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

czwartek, 15 kwietnia 2010

Wiosna z Alice - sesja zdjęciowa w parku, wiosenny plener

Z Alice spotkałam się w Dublinie - na miejsce naszej sesji wybrałyśmy Phoenix Park i szczerze mówiąc obie byłyśmy zaskoczone - gdyż nie przypuszczałyśmy , że o tej porze roku, może być tam aż tak kolorowo i wiosennie. Z tego wszystkiego udało mi się namówić Alice aby zrezygnowała z butów i pobiegała trochę boso po mokrej, wręcz lodowatej trawie - dla lepszego efektu oczywiście :). Mimo iż zdjęcia wyglądają na ciepłe i słoneczne - wcale nie było nam ciepło. Jak to zwykle w Dublinie bywa towarzyszył nam zimny, przeszywający wiatr. Tym większe brawa dla Alice, że zgodziła się na ten ekstremalny wyczyn ;) Dodam tylko, że na następny dzień pogoda wróciła do normy - czyli lało i jeszcze mocniej wiało, a dwa dni później spadł śnieg...

Spring with Alice
I met Alice in Dublin – we chose Phoenix Park to be the place for our session. To be honest we were surprised as we didn’t expect the place to be so colourful and vernal at that time of year. All this helped me to persuade Alice to take off her shoes and run on the wet, or freezing actually, grass – of course just to make the final effect better :)Although the photos look warm and sunny – we were not warm at all. As it is usual in Dublin, the wind was cold and penetrating. This makes Alice’s
performance extremely admirable;) All in all, I only want to add that on the next day the weather came back to normal – it was raining and the wind was even more unpleasant. Two days later the snow began to fall.
16 komentarzy:

 1. gorgoeus photos! And what a beautiful girl!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne,radosne pełne życia(trzeba się nim nacieszyć)
  A ta wiewióra jakaś wyrośnięta ...

  OdpowiedzUsuń
 3. These pictures are beautiful and so are the model:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna sesja! Radosna, pełna spontaniczności! Super, Aga!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna sesja...bardzo kobieca...fajnie pokazana ciemnoskóra modelka w b&w...Super!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Great series of photos.. the baby onde is so special.. you really know how to photograph people... wonderfull talent!

  OdpowiedzUsuń
 7. przepiękne fotki
  i ciemnoskóra piękność
  pozdrawiam miło

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuje pięknie, również w imieniu Alice :) Pozdrawiam i już niedługo zapraszam na kolejne odsłony sesji zdjęciowych!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, przepiękne zdjęcia! Wygląda na to, że na cztery lata i że model zabawie. Piękny model też. Piękny kolor na zdjęciach!
  Użyłem google tłumacz, więc zobaczymy, czy rozumiesz, co piszę. hehe.
  I tłumaczyć swoim blogu za każdym razem, więc widzę, co piszesz;)

  Życzę miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 10. piękne zdjęcia wdzięcznej modelki :)
  szczególnie podoba mi się jedno monochromatyczne, na którym Alice jest tyłem a na zdjęciu głównie tańczą jej włosy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hi Charlotte - That transloator is quite good :) I understand everything :) Tace care :) Dziękuję Konstancjo - pozdrawiam :)Aga

  OdpowiedzUsuń
 12. Aga! Świetny secik!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń