Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

wtorek, 12 lipca 2011

ROMANTYCZNA SESJA ŚLUBNA

Dziś będzie bardzo nastrojowo, romantycznie i bajkowo. Już od dawana marzyła mi się taka sesja, polne kwiaty, rozwiana grzywa konia i białe, delikatne dodatki - oto efekty :). Fotografie te stanowią jedynie cześć kolejnej sesji zdjęciowej w górach, z Basią i Markiem odwiedziliśmy również lotnisko oraz najciekawsze miejsca widokowe - gdzie o zachodzie słońca można podziwiać przepiękne panoramy na Tatry, ale o tym następnym razem :). Życzymy miłego oglądania oraz przy okazji zapraszamy do Naszej Galerii - z plenerami w górach. Pozdrawiamy serdecznie Młodą Parę i jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego.


agawphotography - fotografia ślubna na Facebooku ! Zapraszamy!10 komentarzy:

 1. Aga, a robisz sesje 10 lat po ślubie? Można się z Tobą jakoś umówić na coś takiego?

  OdpowiedzUsuń
 2. obłędne, detale są niesamowite

  OdpowiedzUsuń
 3. ahhhhh już wiem do kogo się zgłoszę przed ślubem :) Super fotografie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Romantyczne do bólu!!! Cudne:DDD

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudo!!! To jest pomysł dla moich córek :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Cały czas zaglądam. Cały czas zdjęcia mnie zachwycają. Pomyślałam, że miło Ci będzie zostać wyróżnioną. Nominowałam Cię do nagrody. zapraszam na mój blog. Tam więcej szczegółów.

  OdpowiedzUsuń
 7. to jak Ty łapiesz światło, jak pokazujesz emocje i ta obróbka! Podziwiam i uwielbiam oglądać Twoje Zdjęcia :)
  ps. jak kiedyś będziesz organizować szkolenia z obróbki - to ja się piszę ;)

  OdpowiedzUsuń