Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 17 sierpnia 2012

Skąpani we mgłach...

Obiecaliśmy i dotrzymujemy słowa. Przed Wami druga cześć sesji Izy i Pawła, których już mieliście możliwość poznać "przy okazji romantycznej kolekcji na wodzie". Tym razem będzie bardziej mgliście i tajemniczo.Dorzucamy również kilka ujęć z reportażu ślubnego. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy naszych modeli :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Romantyczna sesja Izy i Pawła, którą w całości możecie obejrzeć tutaj została również opublikowana na portalu Bridelle w dziale " Najpiękniejszy ślub roku" :). Zapraszamy i polecamy!

 

12 komentarzy:

 1. pierwsze zdjecie i ostatnia składanka -cudeńka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne plenery na tle Nieba, nie mówiąc już o fantastycznych ujęciach na wodzie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydawać by się mogło, że w tym temacie nie wymyśli się już nic nowego-twórczego i zaskakującego - NIC BARDZIEJ MYLNEGO!!!Sesja niezwykle piękna!!!!!! Odnalazłam świetne nowe inspiracje..doskonałe kadry i światło..Wszystko mi się podoba..Gratuluję nowożeńcom takich fotografów!!! Pozdrawiam..A.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, brak słów....piękne...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mgliście - a tak wspaniale, romantycznie mimo wszystko ;) ..Pięknie zatrzymane momenty z ważnego dla Nich dnia :) Pozdrawiam, Monika.

  OdpowiedzUsuń
 6. ostatnie zdjęcia nad jeziorem tak romantyczne, piekne - nie mogę się napatrzeć!

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne klatki + piękna pastelowa obróbka. Great job!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowite kadry i kolory! Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 9. REWELACJA! Nie znam lepszego fotografa ślubnego, naprawdę! Kadry, obróbka, kolory, pomysły, wszystko na ogromny plus:)

  OdpowiedzUsuń
 10. po raz kolejny DZIĘ-KU-JE-MY!!:)

  OdpowiedzUsuń
 11. pierwsze zdjecie, jak dla mnie jest najlepsze !! bravo

  OdpowiedzUsuń