Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 6 października 2017

Pastelove warsztaty - edycja majowa

Maj podarował nam najpiękniejszy dzień jak tylko mógł, pełen ciepłego słońca, cudnego wiosennego pastelowego światła. Warunki były idealne! My zadbaliśmy o resztę. Były naręczna cudnych, pachnących piwonii po które Michał jechał w środku nocy ponad 2 godziny w jedną stronę...przecież musiały być idealne :)! A jak pięknie wyglądały zaplecione w wianki w wykonaniu niezwykle zdolnej florystki Marty Zachwieja. Były i rozgadane kaczuszki, które mieszkały z nami ponad tydzień by wystąpić w tym ważnym dniu :). Pastelowe, pudrowe suknie szyte na specjalne zamówienie dla naszych pięknych modelek Hani i Helenki. Dziewczyny po raz kolejny swoim urokiem i  dziewczęcym wdziękiem  zdobyły nasze serca. Suknia dla kolejnej modelki Lili to nasze dzieło, ręcznie naszywane kwiaty jeden za drugim oraz metry fioletowego tiulu dały upragniony efekt. Podobnie fotel "porośnięty mchem" - odcisków od igły nie brakowało ale udało się, wyczarowaliśmy prawdziwe leśne siedzisko dla naszego  fauna :) Przygotowań było sporo, zaangażowane całej ekipy jeszcze większe, a efekt...zobaczcie sami. Mamy dla Was sporą dawkę pastelowych, warsztatowych kadrów.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy tym dzielnym modelkom oraz ich rodzicom i cieszymy się, że dołączyli do naszego pastelowego projektu :) Ach i pamiętajcie, że suknie są dostępne na naszych sesjach dla dziewczynek w podobnym wieku jak modelki:) Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

pastelove warsztaty

pastelowe warsztaty

pastelove kadry - warsztaty


I jeszcze coś specjalnego dla naszych modelek  :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza