Agnieszka Wojnicz
www.agawphotography.com Powrót do agawphotography Wasze Wymarzone Fotografie Ślubne
Witajcie w Naszym fotograficznym świecie. Tutaj publikujemy wszelkie nowości - moje jak i Michała :). Znajdziecie tutaj zdjęcia z brzuszkowych sesji, fotografie dziecięce i noworodkowe,materiały z reportaży oraz plenerów ślubnych,jak i inne zdjęcia wykonywane w Naszych pięknych, górskich okolicach, oraz te z mniej lub bardziej egzotycznych wypraw. Żyjemy ze światłem za “ pan brat”, to ono maluje nam obrazy, a Naszym zadaniem jest tak zatrzymać chwilę by zachwycić i oczarować odbiorcę. Zapraszamy!

piątek, 24 listopada 2017

Świąteczne, zimowe sesje

Śnieg, duuuużo śniegu, bardzo duuuużo białego, lekkiego, puszystego śniegu, do tego ciepłe szale i rękawice, w tle delikatne świąteczne światełka, w powietrzu zapach świeżo upieczonych pierniczków... ach te zimowe, bajkowe sesje... Po prostu je uwielbiamy i Was serdecznie na nie zapraszamy :)
 Czas pomyśleć o tych nastrojowych sesjach w czerwieniach, brązach i szarościach, przybranych w maleńkie lampki, otulonych ciepłymi pledami, ogrzanych ogniem z kominka, pachnących pierniczkami.... i moglibyśmy jeszcze pisać na ten temat bez końca... ale dodamy tylko, że ze u nas sesje odbywają się w plenerze lub w prawdziwych wnętrzach, w bajowej magicznej atmosferze pastelowego poddasza, gdzie ogień wesoło strzela w kominku a za oknami prószy śnieg, więc jak tylko macie ochotę...
Przy okazji serdecznie dziękujemy tym, którzy już u nas gościli, dziękujemy za te wspólnie spędzone chwile. To dzięki Wam powstały te magiczne, ciepłe kadry, które tak bardzo lubimy i do których co roku tak chętnie wracamy :)
Więcej zaczarowanych kadrów z sesji Klaudii znajdziecie TUTAJ


Zapraszamy do obejrzenia całej sesji wykonanej dla Zosi - było pięknie, mroźno i bardzo, bardzo magicznie :) KLIK
TUTAJ znajdziecie więcej naszych zimowych, zaczarowanych kadrów :).


Julka pozuje w sukienkach od MY FIRST DRESS. Czyż nie są idealne do zimowych, świątecznych sesji ? :)

Więcej zimowych, nastrojowych kadrów znajdziecie TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz